Värsked tööpakkumised

Autopesija Tartus

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 125576

Tööpakkumise number

125576

Töö kirjeldus

Pakume tööd autopesijale kaasaegses JAZZ kiirkäsipesulas aadressil Turu 32, Tartus.

Nõudmised kandidaadile

  • hea füüsiline vorm
  • tahe teha tööd
  • kohusetundlikkus
  • soov töötada nooruslikus kollektiivis

    Ettevõte pakub

  • väljaõpet koha peal
  • töötulemustest sõltuvat töötasu (põhipalk + tulemustasu)
  • kaasaegset töökeskkonda
  • soodustusi teenustele/kaupadele

  • Lisainfo

    Töö toimub graafiku alusel (tööaeg on hommikuses vahetuses kl. 7:00-15:00 ja õhtuses vahetuses kl. 15:00-23:00).

    Tööülesandeks on autode välispesu, mootoripesu, pigipesu.

    Tööle kandideerima ootame vähemalt 18-aastaseid noori.

    Asukoht:
    Tartu, Tartumaa
    Töö tüüp:
    täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
    Kuulutus aegub:
    27. oktoober 2007
    Kuulutus sisestati:
    27. september 2007
    Brutopalk:
    Alates 7000 EEK kuus

    JAZZ kiirkäsipesula on loodud nõudlike väikesõidukijuhtide teenindamiseks, kes vajavad mõistliku hinnaga kiirteenust oma sõiduvahendi puhtuse ja tehnilise korrasoleku tagamiseks.