Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #118573

Autopesija Tartus

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd autopesijale kaasaegses JAZZ kiirkäsipesulas aadressil Turu 32, Tartus.

Ootused kandidaadile

  • hea füüsiline vorm
  • tahe teha tööd
  • kohusetundlikkus
  • soov töötada nooruslikus kollektiivis

    Ettevõte pakub

  • väljaõpet koha peal
  • töötulemustest sõltuvat töötasu (põhipalk + tulemustasu)
  • kaasaegset töökeskkonda
  • soodustusi teenustele/kaupadele

    Lisainfo

    Töö toimub graafiku alusel (tööaeg on hommikuses vahetuses kl. 7:00-15:00 ja õhtuses vahetuses kl. 15:00-23:00).

    Tööülesandeks on autode välispesu, mootoripesu, pigipesu.

    Tööle kandideerima ootame vähemalt 17-aastaseid noori.
    Tööotsijatel, kes otsivad tööd ainult suveperioodiks, palume mitte kandideerida.

  • Tööpakkumise number
    #118573

    Töö tüüp:
    täistööaeg
    Lisainfo:
    palgatöötaja (töö on vahetustega)
    Brutopalk: Alates 7000 €/kuus
    Kuulutus aegub:
    26. august 2007
    Kuulutus sisestati:
    8. august 2007

    JAZZ kiirkäsipesula on loodud nõudlike väikesõidukijuhtide teenindamiseks, kes vajavad mõistliku hinnaga kiirteenust oma sõiduvahendi puhtuse ja tehnilise korrasoleku tagamiseks.

    Vaata rohkem