Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199018

Autopesija

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

sõidukite välipesu,-värvkatte poleerimine ,-värvkatte vahatamine,sõidukite veljepesu,salongi keemiline puhastamine,-mootoripesu.Vajadusel koristustööde teostamine atlante oü büroohoones ja territooriumil ning varustaja ametikohustuste täitmine.

Nõudmised kandidaadile

Soovitatav eelnev töökogemus sõidukite pesijana

Ettevõte pakub

Pakume kindlat sissetulekut ja meeldivat töökollektiivi.

Tööpakkumise number
#199018

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Brutopalk: Alates 5000 €/kuus
Kuulutus aegub:
4. juuli 2010
Kuulutus sisestati:
4. juuni 2010
Lisainfo palga kohta:
tükitöö

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

You are applying to:
Autopesija