Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198129

Autopesija Tartu JAZZis

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

JAZZ pesulad otsib oma sõbralikku kollektiivi rõõmsameelseid ja sõbralikke autopesijaid.

Peamisteks tööülesanneteks on välipesu, survepesu, pigi/tõrva/asfaldi pesu, mootoripesu, veljepuhastuse ja autosalongide kuivpuhastuse tegemine.

Ootused kandidaadile

Kandidaadil peaks olema:

  • tahe teha füüsilist tööd
  • võimalus töötada ka peale kl. 18:00 (pesula on avatud kl. 21:00)
  • valmisolekut meeskonnatööks
  • pingetaluvust ja stabiilsust

Ettevõte pakub

  • meeldivat töökeskkonda
  • sõbralikku kollektiivi
  • tööd graafiku alusel

Lisainfo

Tööle kandideerijatel tuleks esitada CV + kaaskiri, milles palume põhjendada, miks just tema on sobiv kandidaat ja soovib teha seda tööd.
KAASKIRJATA CV-dele me ei vasta.

Tööle kandideerima ootame nii tublisid tütarlapsi kui ka noormehi.

Tööpakkumise number
#198129