https://www.cvkeskus.ee/708318

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #708318

Autopesija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sõidu- ja veoautode survepesuga eelpesemine enne masinapesulast. Käsipesu.
Предварительная мойка легковых и грузовых автомобилей высоким давлением перед машинной мойкой. Ручная мойка.


Ootused kandidaadile

Hea kui on eelnev töökogemus, põhiharidus.
Хорошо, если есть опыт предыдущей работы, основное образование.


Ettevõte pakub

Töö graafiku alusel.
Работа на основании графика.


Tööpakkumise number
#708318
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Autopesija
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!