Tööpakkumise number

585593

Silberauto Eesti AS Autopesija

Töö kirjeldus

Töötaja tööülesanneteks on sõidukite sise - ja välipesu (sh. keemiline puhastus ja poleerimine)

Nõudmised kandidaadile

Eeldme, et kandidaadil on B - kategooria juhiload ja valmidus füüsiliseks tööks.

Pakume võimalust töötaja Baltikumi suurimas ja vanimas autoettevõttes, teenides stabiilset töötasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
15. märts 2019
Soovin kandideerida

Autopesija

SILBERAUTO EESTI AS

Silberauto kontsern on Baltimaade üks suurimaid ja vanimaid autondusettevõtteid, mis tegeleb uute ja kasutatud sõidukite müügi, hoolduse, teeninduse ja remondiga, varuosade müügi ning sõidukite ümberehitusega. Oleme peaesinduseks, autoriseeritud margiteenindust ja/või –müüki teostavaks ettevõtteks tuntud kvaliteetbrändidele Mercedes-Benz, Jeep, Maserati, Mitsubishi, Fuso, Evobus. Meie esindused on mugavalt käeulatuses pea kõikides suuremates linnades

Käesolevale konkursile kandideerides töötleb AS Silberauto Eesti Teie isikuandmeid kooskõlas ettevõtte kehtestatud dokumendile „Privaatsustingimused tööle kandideerijale“, millega saate tutvuda siin . Ilma Teie isikuandmete vastava töötlemiseta ei ole kandideerimine võimalik.

Vaatan ettevõtte profiili