Värsked tööpakkumised

Autopesija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 364014

Tööpakkumise number

364014

Töö kirjeldus

Pakume tööd autopesijale, kelle peamisteks tööülesanneteks on sõiduautode ja tarbesõidukite puhastamine nii seest kui väljast.

Nõudmised kandidaadile

• asjalikkus
• autojuhiload
• korrektsus tööülesannete täitmisel
• ausus, töökus ja kohusetundlikkus

Kasuks tuleb:
• eelnev töökogemus samal alal

Ettevõte pakub

• konkurentsivõimelist palka;
• koolitusvõimalust;
• tööd noores ja sõbralikus kollektiivis;
• arenguvõimalusi;
• stabiilset- ja täistööajaga tööd.

Lisainfo

• töö toimub 50-liikmelises töökollektiivis;
• tööd korraldavad meister ja teeninduse direktor.

Töökoht asub Tallinnas.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
3. detsember 2014

Fakto Auto AS on Eesti vanimaid autoettevõtteid. Tegeleme uute ja kasutatud sõidukite müügi, hoolduse ja remondiga alates 1990. aastast. Samast aastast tegutseme ka Nissani ametliku edasimüüjana. Meie motoks on "Kvaliteet ja kogemus". Väärtustame ausust ja innovaatilisust, suhtume lugupidamisega meie klientidesse, töötajatesse ja partneritesse.