Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #118419

Autopesija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • sõidukite pesemine;
  • sõidukite salongi hooldustööd;
  • salongi keemiline puhastus;
  • autode vahatamine.

Ootused kandidaadile

  • hoolsus ja korralikkus;
  • positiivne suhtumine töösse, klientidesse ning meeskonnakaaslastesse

Kasuks tuleb
  • eelnev töökogemus antud alal;
  • B-kategooria juhilubade olemasolu.

Ettevõte pakub

  • stabiilset tööd;
  • toredat meeskonda;
  • palka vastavalt tehtud tööle.

Lisainfo

Otsime täistööajaga töötajat. Pesula on õhtuti ja pühapäeviti suletud. Täpsemat infot tööaegade kohta on võimalik saada telefonitsi.

Tööpakkumise number
#118419

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
20. august 2007
Kuulutus sisestati:
7. august 2007

Alpimer OÜ on teenindusfirma mis tegeleb erinevate hooldusteenuste pakkumisega nii firmadele kui ka eraisikuile. Meie poolt pakutavate teenuste nimekiri algab väiksemahulisest kodukoristusest ning ulatub terviklike haljastusprojektideni.

Vaata rohkem

Autopesija