Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #433985

Autopesija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • autode välispesu ja sisepuhastus
  • autode poleerimine ja vahatamine
  • uute ja kasutatud autode müügieelne ettevalmistamine

Ootused kandidaadile

  • puhtuse ja korra väärtustamine
  • kohusetundlik ja korrektne töökultuur
  • kasuks tuleb eelnev töökogemus ja oskused
  • B-kategooria autojuhiload

Ettevõte pakub

  • väga head töökeskkonda uusima sisseseadega autokeskuses
  • kohapealset väljaõpet
  • tööd noores ja sõbralikus kollektiivis
  • motiveerivat tulemuspalka

Lisainfo

  • kandideerides lisada palgasoov

Tööpakkumise number
#433985

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
23. august 2016
Kuulutus sisestati:
2. august 2016

AGR Autokeskus OÜ on 2000. aastal asutatud Eesti kapitalil ettevõte. Oleme pühendunud Mitsubishi müügile ja hooldusele ning Škoda hooldusele juba 16 aastat ja oleme oma valdkonna fännid. Me püüdleme iga päev selle poole, et tagada klientidele kõrgetasemeline klienditeenindus, tipptasemel hooldus ning parimad tingimused nii uute kui kasutatud autode ostmisel. Hindame kvaliteeti, ausust ja oleme tänulikud igale kliendile meile osutatud usalduse eest.

Vaata rohkem

Autopesija