Tööpakkumise number #505763

Autopesija-rehvitehnik

2
ROMA RENT OÜ
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

Tööks on igapäevane klientide teenindamine autopesulas, teenused mida pakub pesula on-auto väli- ja sisepesu,keemiline puhastus,vahatamine poleerimine,rehvitööd

Ootused kandidaadile

Kandideerija peaks suhtlema vabalt eesti keeles ja oskama mõningal määral ka vene keelt, soovituslik oleks juhilubade olemasolek, kuid ei ole kohustuslik. Otsime oma meeskonda kohusetundlikku ja teotahtelist inimest, kes oleks nõus ka kohapealse täiend- või algväljaõppega .

Ettevõte pakub

Ettevõte pakub häid töötingimusi,meeldivat kollektiivi.

Tööpakkumise number
#505763