Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #756013

AUTOPESIJA / POLEERIJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Autopesija tööülesanneteks on sõiduautode välipesu, vahatamine, poleerimine, salongi keemiline puhastus ja nahahooldus.

Ootused kandidaadile

  • Eeldame, et töölesoovija omab töökogemust samal erialal.

  • Kindlasti on vajalik autode poleerimisoskus.

  • Töölesoovija peab olema korrektne ja puhtust armastav, hoolas ning abivalmis.

  • Nõutav on B-kategooria juhiluba ning eesti keele valdamine.

Ettevõte pakub

  • Kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid.
  • Võimalusi oma ametioskusi täiendada.
  • Töötulemustele väärilist tasu.
  • Sõbralikku ja toetavat kollektiivi.

TÖÖ ISELOOM

Asukoht: Tallinn

Tööle asumise aeg: 03.01.22

Töö tüüp: täistööaeg, lepinguline

Tööpakkumise number
#756013

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. veebruar 2022
Kuulutus sisestati:
18. jaanuar 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem