Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #341447

Autopesija Amserv Järve esinduses

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- sõidukite sise- ja välispuhastuse teostamine
- vastavalt vajadusele sõidukite transport

Ootused kandidaadile

- soovitavalt eelnev töökogemus sõidukite puhastamises
- autode ehituse üldine tundmine
- energilisus ja õppimisvõime ning-tahte olemasolu
- korrektsus ja täpsus
- eesti keele oskus vähemalt suhtlustasandil
- B kategooria juhiloa olemasolu

Ettevõte pakub

- tulemustest sõltuvat tasu
- sõbralikku ja toetavat meeskonda
- vajadusel väljaõpet oma ala meistrite käe all
- arenguvõimalusi ettevõttes

Tööpakkumise number
#341447

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. mai 2014
Kuulutus sisestati:
6. mai 2014

Amserv Grupp on üks suuremaid autode edasimüügi ning teenindusega tegelevaid kontserne Baltimaades, millel on kokku 13 esindust Tallinnas, Pärnus, Tartus, Paides, Viljandis, Riias, Liepajas ja Ventspilsis. Kontsern esindab Toyota, Lexuse, Opeli, Chevrolet, Hyundai, Peugeot ja Saabi kaubamärke.

Vaata rohkem