Värsked tööpakkumised

Autoparkla turvajad Glasgow lennujaama R/401

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 62511

Tööpakkumise number

62511

Töö kirjeldus

Suur firma Shotimaal Glasgows vajab seoses töömahu suurenemisega juurde noori turvatöötajaid. Tööülesanneteks on lennujaama parklasse toodavate autode sisse laskmine, valvamine ja ka parkimine. 10-12h vahetused (ka öösiti) graafiku alusel 4 päeva tööl, 4 vaba. 6 eesti poissi on seal juba eelmisest suvest tööl.

Nõudmised kandidaadile

  • 18-30a mees
  • Eesti (vm EL riigi) pass
  • Eelnev turvatöö kogemus
  • Hea inglise keele oskus
  • Autojuhiluba

  • Aastane leping, katseajaga 3 kuud, puhkusega 1 kuu aasta jooksul
  • Palk £5.25 tunnis esimesed 6 kuud, edasi £6 tunnis.
  • Esimene kuu majutus firma poolt, edasi tuleb ise korter üürida
  • Abi ja toetus Abel Staffi UK kontorist

Tööle saamise eest ei võeta teilt mingit tasu!

Lisainfo

Huvitatutel palun saata oma INGLISKEELNE CV koos fotoga!

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
17. aprill 2006
Kuulutus sisestati:
17. märts 2006
Brutopalk:
Alates 23000 EEK kuus

Abel Staff Ltd is a UK employment company, specialising within all sectors of the UK Recruitment Industry. The Directors have over 20+ years experience of the UK Recruitment Industry, working with many of the largest UK employers. Abel Staff source candidates from the new EU Accession States comprising; Estonia, Latvia, Lithuania, Poland, Czech Republic, Slovakia, Hungary & Slovenia on behalf of their many UK clients. The MD has English/Estonian Nationality, born in the UK, with Estonian Parents.