Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #303584

Autopargi haldur

Firma nimi peidetud
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Ettevõtte autopargi haldamine (sõiduautod ja kaubikud);
- Rehvide ostmise ja vahetuse organiseerimine, kütusekulude optimeerimine;
- Hoolduste ja tehnoülevaatuste planeerimine ja organiseerimine;
- Autode kindlustuste administreerimine;
- Liiklusõnnetuste käsitlemine;
- GPS süsteemi haldamine;
- Tööga seotud dokumentide haldus ja korrashoiu tagamine;
- Autode ostmisega seotud küsimuste lahendamine.

Nõudmised kandidaadile

- Logistikaalane kõrgharidus;
- Väga hea eesti keele oskus, vene ja inglise keele oskus heal suhtlemistasemel;
- Teadmised autopargi haldamise protsessidest;
- Hea arvuti kasutamise oskus;
- Analüütiline mõtlemine;
- Korrektsus ja kohusetundlikkus tööülesannete täitmisel;
- Ausus ja otsekohesus;
- Hea stressitaluvus.

Ettevõte pakub

- Arengu- ja karjäärivõimalusi;
- Konkurentsivõimelist palka;
- Huvitavat, intensiivset tööd kiiresti kasvavas ja ambitsioonikas ettevõttes;
- Ametiautot.

Lisainfo

Kasuks tuleb veokorraldaja tunnistuse olemasolu.

Konkursi lõpptähtaeg on 16.05.2013

Tööpakkumise number
#303584

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
3. mai 2013
Kuulutus sisestati:
3. aprill 2013

Sanitex on üks Baltimaade suurimaid ning kiiremini kasvavaid esmatarbekaupade hulgimüügi, distributsiooni- ja logistikakontserne, mis tegutseb aastast 1992. Sanitex pakub tööd rohkem kui 2000-le inimesele. Sanitex Estonia alustas oma tegevust 10-liikmelise meeskonnaga aprillis 2010. Tänaseks pakume tööd juba 70 inimesele.
Sanitexi missiooniks on pakkuda väga kõrgel tasemel müügi-, distributsiooni- ja logistikateenust kogu Baltikumis.

Seoses ettevõte laienemisega ootame oma meeskonda uusi töötajaid.

Vaata rohkem