Värsked tööpakkumised

Automuuseum otsib müügi - ja turundusjuhti

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 423213

Tööpakkumise number

423213

Töö kirjeldus

2016 suvel avatav Automuuseum Halingal otsib oma meeskonda müügi - ja turundusinimest, kelle töö ülesanne on:

- müügi- ja turundustrateegia kujundamine ja elluviimine
- suurklientide suhete loomine ja hoidmine
- kodulehe ja FB sisu haldamine ja arendamine
- turundusmaterjalide ettevalmistamine ja tootmise juhtimine
- suveniiride ja meenete ostu - ja müügi korraldamine

Nõudmised kandidaadile

Soovitav eelnev erialane töökogemus

Vajalikud keeled: eesti ja inglise nii kõnes kui kirjas

Kasuks tuleb: vene ja soome keele oskus, huvi ajaloo vastu ja auto
kasutamise võimalus

Omalt poolt pakume huvitavat tööd autode ajaloo tutvustamisel meie
külastajatele Eestist ja välismaalt.

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
11. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
13. mai 2016