Värsked tööpakkumised

Automüüja/projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 27081

Tööpakkumise number

27081

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on Opel ja Chevrolet autode müügiga tegelev Ascar Tallinn OÜ. Seoses tegevuse laiendamisega pakume tööd automüüja/projektijuhile, kelle tööülesanneteks on Chevrolet autode müük, valmistajatehasega suhtlemine, tellimuste vormistamine.

Nõudmised kandidaadile

Soov teenindada kliente, suhtlemisvalmidus, aktiivsus ning avatus. Sobiv kandidaat valdab suhtlemistasandil võõrkeeltena vene ja inglise keelt ning oskab kasutada enamlevinud arvutiprogramme. Vajalik on B kategooria juhilubade olemasolu, eelnev kogemus teeninduse ja/või müügi alal ning tahe end proovile panna. Kasuks tuleb kogemus tehnika (autonduse) valdkonnas.

Kaasaegseid töötingimusi, töötamise võimalust edukas ning ühtse eesmärgi nimel tegutsevas meeskonnas, igakülgset võimalust aidata kaasa Chevrolet autode müügi edukale käivitamisele ning konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Inglise keele oskus on vajalik suhtlemiseks tehase esindajatega

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. veebruar 2004
Kuulutus sisestati:
6. veebruar 2004