Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198659

Automüüja

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Uute ja kasutatud sõidukite müük meie VILJANDI autosalongis ja müügiplatsil, sh kliendikontakti loomine, kliendiandmebaasi haldamine ja täiendamine ning aktiivmüük.

Nõudmised kandidaadile

- kesk-eri või kõrghariduse olemasolu
- eelnev müügitöö kogemus min 2 a (soovitavalt automüügi alal)
- tehniline taiplikkus ja teadmised sõidukitest
- eesti keele ladus valdamine
- inglise või saksa ning vene keele oskus suhtlustasandil
- kõrgetasemelise klienditeeninduse oskus
- ausus, täpsus, korrektsus ja kohusetundlikkus
- positiivsus, abivalmidus ja sõbralikkus
- meeskonnatööle orienteeritus
- hea arvuti kasutamise oskus
- B-kat. (kehtivate) juhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

- enesearenduse ja koolituse võimalusi
- huvitavat tööd ja palju uusi väljakutseid
- sõbralikku töökollektiivi
- töötulemustest sõltuvat töötasu

Lisainfo

Kõik kandideerijad saavad tagasisidet.

Tööpakkumise number
#198659

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
13. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
31. mai 2010

AS Silberauto on sõiduautode ja tarbesõidukite müügi- ning hooldusettevõte. 20-aastase autonduskogemusega suurettevõte tegutseb Eesti ja Leedu turul ning on peaesinduseks tuntud kvaliteetbrändidele Mercedes-Benz, Chrysler, Jeep, Dodge ning Mitsubishi.

Vaata rohkem

You are applying to:
Automüüja