Automüüja
Tööpakkumise number #754614

Automüüja

1
Folk Auto OÜ
Viljandimaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

OOTAME SIND KANDIDEERIMA

AUTOMÜÜJA AMETIKOHALE

PEAMISED TÖÖÜLESANDED:

  • Uute ŠKODA sõiduautode aktiivne müük

  • Kasutatud autode müük

  • Klientide leidmine ja kliendi vajaduste väljaselgitamine

  • Autode tutvustamine, pakkumiste koostamine, müügiläbirääkimiste pidamine, lepingute sõlmimine,  autode loovutamine

  • Korrektse dokumentatsiooni tagamine

  • Müügis olevate sõidukite korrasoleku jälgimine

Ootused kandidaadile

  • Kirg autode vastu

  • Suurepärane suhtlemisoskus, läbirääkimiste oskus, loogiline mõtlemine, sihikindlus, kohusetundlikkus

  • Eelnev töökogemus müügi valdkonnas

  • Suurepärane eesti keele oskus, suhtlustasemel inglise keele oskus

  • B-kategooria juhiload

Omalt poolt pakume Sulle vaheldusrikast tööd, arengu- ja eneseteostusevõimalusi, koolitusi, ettevõtte poolseid soodustusi, ühisüritusi, abivalmis kolleege ning motiveerivat tasusüsteemi.

Lisainfo

Kandideerimiseks saada CV ja motivatsioonikiri läbi CV Keskuse või aadressile: priit.simberg(at)folkauto.ee.

Tööpakkumise number
#754614

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. veebruar 2022
Kuulutus sisestati:
12. jaanuar 2022
Automüüja Automüüja

Vaata rohkem

Automüüja
Automüüja