2023-08-23 14:48:55

Automüügikonsultant

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime Järve müügiesindusse Mercedes-Benz tarbesõidukite

MÜÜGIKONSULTANTI

Ootame oma meeskonda aktiivset ja teotahtelist inimest, kes soovib ja oskab väärikalt esindada maailma vanimat autobrändi. Hea müügikonsultant pakub esmaklassilist klienditeenindust, hoiab ja väärtustab pikaaegset kliendisuhet, loob edukalt uusi ärikliendisuhteid ning on oma kolleegidele hea meeskonna liige.

Ootused kandidaadile

Eeldame

eelnevat edukat müügitöö- ja läbirääkimiste kogemust
eeliseks on töökogemus äriklientidega
tehnilist taipu ning teadmisi autotehnika vallast
ajaplaneerimise ning proaktiivse kliendikontakti loomise oskust
ärikirjade ja tehniliste pakkumiste koostamise oskust
eesti, vene ja inglise keele oskust nii kõnes kui kirjas
kohusetundlikkust ja kõrget stressitaluvust
esinduslikkust ning head suhtlus- ja väljendusoskust
B-kategooria juhilubade olemasolu

Oluliseks peame tulemusele orienteeritust, proaktiivsust ning tahet pakkuda üksnes parimat klienditeenindust!

Omaltpoolt pakume tööd ja väljakutseid regiooni kiireimini arenevas autoettevõttes, toimekat ning toetavat meeskonda, väljakutseid igapäevases töös ning konkurentsivõimelist töötasu.

Lisainfo: asume Järvevana tee 11, Tallinn. Täistööaeg, ajavahemikus E - R 08:00 - 20:00 ning L 10:00 - 15:00. Palume kandideerida läbi CV keskuse.