Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53919

Automüügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kes vastutab Mazdade tulemusliku müügi eest Tallinnas

Ootused kandidaadile

- väga head eneseväljendusoskus
- aktiivsust: järjekindlat ja julget kliendikontaktide loomist ning iseseisvust kliendisuhete hoidmisel
- huvi ja teadmisi autodest
- edukat müügitöö kogemust või potentsiaali müügikonsultandina
- vene keele oskust
- kasuks tulevad teadmised liisingust ja eelnev automüügialane kogemus

- võimalust näidata ja rakendada oma müügioskusi ja -kogemusi rahvusvahelises töökeskkonnas
- töötulemustest sõltuvat töötasu
- pikaajalist ja stabiilset töösuhet

Tööpakkumise number
#53919