Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #242818

Automüügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Uute ja kasutatud autode personaalne müük ja müügiga seonduvate protseduuride teostamine;
Kliendiregistrite haldamine;
Eksponeeritavate autode korrashoid nii sise- kui välispindadel;
Tootjatehaste poolt kehtestatud standardite järgimine;
Reklaamianalüüsile kaasaaitamine.

Ootused kandidaadile

Vähemalt kesk-eri haridus (soovitavalt müügi- või tehnikaalane);
Huvi autode ja tehnika vastu;
Eesti, vene ja inglise keele oskus;
Arvuti kasutamise oskus;
B-kategooria juhiluba (soovitavalt ka C-kat. juhiloa olemasolu);
Suhtlemisoskus, pingetaluvus, meeskonnatöö- ja vastutusvõime;
Kõrge enesedistsipliin ja kohusetunne.

Ettevõte pakub

aktiivset eneseteostusvõimalust
ametialast täiendkoolitust
asjalikku ja sõbralikku kollektiivi
kaasaegseid töötingimusi ja -keskkonda
konkurentsivõimelist palka sõltuvalt töötulemustest

Tööpakkumise number
#242818

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 600 €/kuus
Kuulutus aegub:
10. november 2011
Kuulutus sisestati:
27. oktoober 2011
Lisainfo palga kohta:
töötasu sõltuvalt müügitulemustest

Viru Rahvaauto AS on asukohaga Jõhvis, Ida-Virumaal asuv autode müügi- ja hoolduskeskus, mis esindab VOLKSWAGENi, SKODA ja AUDI kaubamärke ning mis kuulub Eestis tegutsevasse Volkswageni ja Skoda ametlikku müügi- ja hooldusvõrku. Ettevõte on asutatud 2005.a. ning seal töötab 20 töötajat.
Müügiosakond on spetsialiseerunud uute Volkswagen ja Skoda autode ning kasutatud autode müügile.

Vaata rohkem