Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #51488

Automüügi konsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on automüügiga tegelev tuntud ettevõte.

Peamised tööülesanded:

- Uute sõidukite müük
- Laoseisu jälgimine ja autode tellimine tootjatehasest
- Liisingettevõtetele pakkumiste tegemine
- Dokumentide vormistamine
- Aruandluse esitamine
- Hinnakirjade ja tehniliste andmete koostamine
- Koostöö turundusjuhiga

Ootused kandidaadile

- Eelnev müügitöö kogemus
- Inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil
- Väga hea eesti keele oskus
- Hea suhtlemisoskus
- Positiivne ellusuhtumine
- Kõrge stressitaluvus

Ettevõte pakub

- Tööd edukas ettevõttes, toredas kollektiivis
- Tulemustele vastavat konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#51488

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. september 2005
Kuulutus sisestati:
15. september 2005

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem