Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #291928

Automüügi konsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kliendisuhte loomine, arendamine ja hoidmine
  • Proovisõitude organiseerimine
  • Hinnapakkumiste koostamine
  • Lepingute sõlmimine
  • Aktiivne müük

Ootused kandidaadile

  • Tahtmine tegeleda müügitööga
  • Positiivne maailmavaade ja teotahtelisus
  • Hea eesti ja vene keele oskus
  • Autojuhiloa olemasolu
  • Arvutikasutamise oskus heal tasemel

Ettevõte pakub

  • Vaheldusrikast tööd kaasaegses töökeskkonnas
  • Ametialast täiendkoolitust
  • Põhipalka ja töötulemustest sõltuvat lisatasu
  • Tegusaid ja sõbralikke kolleege

Tööpakkumise number
#291928

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. november 2012
Kuulutus sisestati:
15. november 2012

Škoda autode ametliku edasimüüja Auto 100 Tallinn AS tegevusalaks on Škoda sõidukite müük, hooldus ja varuosade müük. Aastal 2011 oli Škoda enim müüdud automark Eestis. Auto 100 Tallinn AS esinduses töötab üle 60 inimese.

Vaata rohkem