Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #68620

Automüügi assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • klientide nõustamine kliendi poolt soovitava toote ostmisel või valimisel
  • autode müügipakkumiste koostamine
  • autode müügidokumentide ettevalmistamine
  • autode üleandmise-vastuvõtmise ettevalmistamine

Ootused kandidaadile

  • vanus alates 19 a.
  • kõrg- või keskharidus (võib olla omandamisel)
  • eesti, inglise ja vene (algtasemel) keele oskus
  • arvuti kasutamise oskus
  • usaldusväärne ja aus suhtlemisoskus
  • valmisolek iseseisvaks tööks
  • autojuhiloa olemasolu
  • soovitavalt meesterahvas

Ettevõte pakub

  • kaasaegset töökeskonda arenevas firmas
  • eneseteostuse võimalust noores ja energilises kollektiivis
  • enesetäiendamise võimalust
  • töö tulemist sõltuvat palka

Tööpakkumise number
#68620