https://www.cvkeskus.ee/61975

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61975

Automehaanik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on peamiselt eriotstarbeliste, s.o. ringraja-, kiirendus- ja ralliautode hoolduse, remondi ja tuuninguga tegelev Estuning OÜ.

Tööülesanded:

- autode remondi- ja hooldustööd, ka metallitööd


Ootused kandidaadile

- erialane töökogemus
- hea eesti keele oskus
- soovitavalt ka metallitööde kogemus
- tehnikahuvi


Ettevõte pakub

- huvitavat ja loomingulist tööd
- uusi väljakutseid
- häid töötingimusi


Tööpakkumise number
#61975
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Automehaanik
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!