Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #676274

Automehaanik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sõidukite diagnosteerimine; remonditööde teostamine; vajadusel keevitustööde teostus.

Ootused kandidaadile

Töökogemus sarnasel ametikohal

vähemalt 2 aastat

Haridustase

kutseharidus keskharidusega

Hariduse valdkond

masinaehitus, mehhaanika, elektroonika

Keeleoskus

Keel Kõnes Kirjas

eesti keel - soovituslik B2 - hea B2 - hea

vene keel - nõutud B2 - hea B2 - hea

Juhtimisõigus

B kategooria

Arvutioskus

kesktase E-posti kasutamine, interneti kasutamine, kontoritarkvara

Muud nõuded

Erialased teadmised; eelnev töökogemus autoremondilukksepana/mehaanikuna; tehniline taip ja oskused; ausus, täpsus ja korrektsus oma töös; valmidus meeskonnatööks; õppimis- ja arenemisvõime; kohusetundlik, töökus, abivalmidus ja pühendumus oma tööle; soovitavalt eesti keele oskus suhtlustasandil; kasuks tuleb ka keevitustööde oskus.
Ootame oma meeskonda energilist ja asjalikku teotahtelist inimest, kes soovib esindada meie ettevõtet ning arendada ennast

Stabiilset, vaheldusrikast ja huvitavat tööd arenevas ettevõttes; sõbralikku kollektiivi.

Tööpakkumise number
#676274

Brutopalk: 1200 - 1400 €/kuus
Kuulutus aegub:
3. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
16. november 2020

Aqua City on kiirelt arenev ettevõte, mis on spetsialiseerinud BMW sõidukite hooldusele ja remondile. Peamised teenused on auto iluteenused, autoteenindus, automaatkäigukastide remont, korrosioonitõrje, keretööd ja varuosade müük. Püüdleme täiuslikkuse poole ja teeme kõik selleks, et meie kliendid saaksid maksimaalselt kvaliteetse teenuse, kus hinna ja kvaliteedi suhe on ideaalselt balansseeritud.

Vaata rohkem