https://www.cvkeskus.ee/59666

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59666

Automehaanik stirlingisse (kesk -šotimaa)

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Koostöös Šotimaa personaliotsingufirmaga pakume tööd Šotimaale automehaanikule.

Tööülesanded:

- autode remont ja hooldamine


Ootused kandidaadile

- eelnevat erialast töökogemust
- valmisolekut ja tahet tööks välismaal
- inglise keele oskust suhtlemistasandil


Ettevõte pakub

- vaheldust ja uusi väljakutseid
- korralikku töötasu, 6,5 GBP tunnis


Tööpakkumise number
#59666
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Automehaanik stirlingisse (kesk -šotimaa)
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!