Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #32805

AUTOMAATSEADMETE VANEMOPERAATOR

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

vastutab kaablite ettevalmistusosakonna töö organiseerimise ja plaanide täitmise eest vastavalt tootmisplaanile
automaattootmisseadmete seadistus ja käigus hoidmine
seadmete hooldustööde planeerimine ja teostus
seadmete varuosade lao haldamine

Ootused kandidaadile

head mehhaanika ja elektroonika alased teadmised
valmisolek meeskonnatööks
arvitikasutusoskus
juhtimiskogemus

Ettevõte pakub

väljakutseid ja eneseteostust
arenemisvõimalust
motiveerivaid töö- ja palgatingimusi

Tööpakkumise number
#32805