Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #21394

Automaatseadmete projektijuht

CVKeskus.ee klient
Hiiumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Automaatseadmete projektijuhi ülesanneteks on automaatsete koosteseadmete/liinide projekteerimine ja olemasoleva tehnika täiustamine. Projektijuht teeb koostööd nii ettevõtte tehnilise personaliga kui partneritega vastutades lähteülesannete õigeaegse täitmise eest.

Ootused kandidaadile

- tehniline (kõrg)haridus
- teadmised kaasaegsest tööstusautomaatikast
- automaatseadmete konstrueerimise kogemus
- innovatiivsus, soov pidevaks arenguks
- aktiivsus, korrektsus, järjekindlus
- valmisolek meeskonnatööks

Ettevõte pakub

- huvitavat tööd arenevas ettevõttes
- väärilist tasu tehtud töö eest

Tööpakkumise number
#21394