Värsked tööpakkumised

Automaatpesula operaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 118625

Tööpakkumise number

118625

Töö kirjeldus

sõidukite ettevalmistus pesuks
automaatpesuliini opereerimine

Nõudmised kandidaadile

hea tehnilise taibuga
töökas, täpne ja kohusetundlik
valmis iseseisvaks tööks
suhtleb eesti ja vene keeles

Ettevõte pakub

koolitust
head töötasu
kaasaaegseid töötingimusi ja töövahendeid
võimalust töötada arenevas ettevõttes

Lisainfo

Töökoht asub Rae vallas, Jüris, Tallinna ringtee ääres.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
27. august 2007
Kuulutus sisestati:
8. august 2007

Truck Trading Estonia on asutatud 2003. aasta detsembris. Oleme DAF veoautode esindaja Eestis. Ettevõte on uus, kuid veoautodega oleme tegelenud alates 1992. aastast. Pakume DAF originaalvaruosi ning teenindame erinevaid veoautosid rakendades „One Stop Shop“ põhimõtet (positiivne lahendus kõigile veoautode ja haagistega seotud probleemidele ühest kohast). DAF Trucks N.V. on Hollandis asuv veoautode tootja, mis kuulub ettevõttele PACCAR Inc. See on üks suuremaid ja edukamaid raskeveokite tootjaid maailmas. PACCARi tooteid müüakse erinevate nimede all, s.h. Kenworth, Peterbilt, Foden ja DAF.