Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178765

Automaatikatööde projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Suhtlemine tellijaga
* Hinnapakkumiste tegemine, projektide analüüsimine
* Uute klientide leidmine (müük äriklientuurile)

Ootused kandidaadile

* Eelnev töökogemus hooneautomaatika alal
* Projekteerimisoskus
* Programmeerimisoskus (programmeeritud kontrollerid)
* Professionaalsus ja kohusetunne
* Vähemalt 5 aastane töökogemus antud valdkonnas
* Minimaalne inglise keele oskus, vene keel suhtlustasandil, eesti keele oskus korrektne kõnes ja kirjas
* B-kategooria autojuhiload
Kasuks tuleb rootsi keele oskus

Ettevõte pakub

Kaasaegseid töötingimusi
Noort ja arenevat kollektiivi
Konkurentsivõimelist palka

Tööpakkumise number
#178765