Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #432198

Automaatikasüsteemide arendus- ja projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-Hooneautomaatika süsteemide lahenduste väljatöötamine ja projekteerimine;
-Uute ärivõimaluste ja klientide leidmine;
-Aruandlus, analüüs, hinnapakkumiste tegemine ja päringutele vastamine;
-Tehniliste lahenduste koostamine;
-Tagab koostöös tellija/kliendiga tööde täpsustamise, toodete täpsustamise;
-Projekti tööde mahtude arvestamine;
- Projektmaterjalide valikuprotsessis osalemine, materjalide ja ostutoodete tellimine vastavalt projektile;
- Objekti paigalduse kavandamine, tööjõuressursi planeerimine, töötajate lähetuste organiseerimine;
- Projekti(de) ning selle seonduva töö planeerimine, protsessi jälgimine ja probleemide lahendamine;
- Partneritega ja tarnijatega suhtlemine;
- Klientide nõustamine

Ootused kandidaadile

-Erialane kõrgharidus;
-Hea suhtlemisoskus;
-Väga hea eesti ja inglise keele valdamine kõnes ja kirjas;
-Vene keele oskus tuleb kasuks;
-Kogemus vähemalt 3 aastat;
-AutoCad-i programmi valdamine;
-Kiire õppimis- ja mõtlemisvõime;
-Positiivne ellu- ja töössesuhtumine
- B-kategooria juhiload.

Ettevõte pakub

  • põnevat tööd kiiresti arenevas ettevõttes
  • õpi- ning arenguvõimalusi - möödapääsmatud on koolitused tarnijate juures
  • kaasaegseid töötingimusi, enesetäiendamisvõimalusi
  • ühisüritusi suvel ja talvel
  • põhipalgast ja tulemustasust koosnevat töötasu

Lisainfo

Kui sind huvitavad uued väljakutsed, oled positiivse ellusuhtumisega, iseseisev, algatusvõimeline ja täpne ning tunned, et vastad kandidaadile esitatud ootustele, on see töö just sinule. Kandideerimiseks esitage elulookirjeldus ning kaaskiri läbi CV Keskuse keskkonna.

Tööpakkumise number
#432198

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. august 2016
Kuulutus sisestati:
19. juuli 2016

AS Merx on Eesti juhtivaid ettevõtteid hoone automaatikasüsteemide müügi ja projekteerimise alal. Oleme Eesti turul tegutsenud juba üle 25 aasta, pakkudes koostöös oma rahvusvaheliselt tunnustatud partneritega klientidele täislahendusi: tehnosüsteemide projekteerimist, paigaldust ja hooldust. Lisaks moodustab olulise osa meie tegevusest kütte-, ventilatsiooni- ning tööstusseadmete müük ja hooldus. AS Merx esindab Eestis paljusid rahvusvaheliselt tuntud tootjaid nagu: Loytec, Honeywell, Landis+Gyr, Gebwell, Weir Minerals, Prominent, Baumer, Carel, Soler & Palau, Geko, Visa, KL-Lämpö jt.

Ettevõte järgib oma tegevuses ISO 9001:2008 kvaliteedijuhtimissüsteemi.

Vaata rohkem