Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #825968

AUTOMAATIKASEADMETE PAIGALDAJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime  automaatikaseadmete paigaldaid kelle ülesanneteks on  automaatikaseadmete, automaatikakilpide paigaldamine ja ühendamine ehitusobjektidel. Ühenduste kontroll.

Ootused kandidaadile

  • elektriku või automaatiku kutseharidus
  • elektri- ja automaatikasüsteemide tundmine
  • korrektsus, täpsus, süstemaatilisus ja järjepidevus tööülesannete täitmisel
  • kiire õppimis- ja kohanemisvõime
  • oskus iseseisvalt töötada
  • B-kategooria autojuhilubade olemasolu

Kasuks tuleb

  • vene keele oskus suhtlustasandil
  • hooneautomaatika alane töökogemus
  • AutoCADi kasutamise oskus

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd arenevas ettevõttes

  • töökat, professionaalset ning nooruslikku meeskonda

  • õpi- ning arenguvõimalusi

  • stabiilset ja püsivat töösuhet

Tööpakkumise number
#825968