Värsked tööpakkumised

Automaatikaseadmete insener

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 205659

Tööpakkumise number

205659

Töö kirjeldus

automaatikaseadmete paigaldus, seadistamine, hooldus tööstusautomaatika valdkonnas
klientide konsulteerimine

Nõudmised kandidaadile

eelnev töökogemus samal alal
eesti, vene ja tehnilise inglise keele oskus
erialane haridus ja oskus
huvitatus uutest tehnoloogilistest lahendustest
iseseisvalt töötamise oskus
isikliku sõiduvahendi kasutamise võimalus
korrektsus ja kohusetundlikkus
oskus töötada meeskonnas
valmidus viibida ametialastes lähetustes
lojaalsus

Ettevõte pakub

arendavat ja huvitavat tööd
erialast koolitust
konkurentsivõimelist töötasu
perspektiivset tegevusvaldkonda

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
5. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
5. september 2011

AL Systems OÜ on tööstusautomaatika süsteeme projekteeriv, paigaldav ning automaatika seadmeid müüv ettevõte, mis on loodud 2005.a 100% Eesti erakapitalil.
Meie eesmärk on tagada klientidele tootmisprotsesside automatiseeritud juhtimissüsteemide 100%-ne teostus alates nõustamisest, projekteerimisest, paigaldamisest, käikulaskmisest ja lõpetades edasise hoolduse ning abiga.
Pakume PAINDLIKKE ja RATSIONAALSEID lahendusi vastavalt kliendi vajadustele ja soovidele.

Projektlahendustes kasutame juhtivate automaatikaseadmete tootjate, nagu SIEMENS, Negele, FESTO protsessijuhtimise riist- ja tarkvara.