Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #801706

Automaatikainsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Automaatikainsener osaleb uutes ja innovaatilistes tööstusautomaatika ja tootmisliinide ehitamisega seotud arendusprojektides. Inseneri peamisteks tööülesanneteks on:

  • loodava tootmisseadme elektri- ja automaatika arhitektuuri disainimine, projekteerimine
  • elektri- ja automaatikaskeemide koostamine
  • elektri- ja automaatikasüsteemide koostamine, tehnikute juhendamine
  • tarnijatega suhtlemine, hinnapäringute võtmine ja vajalike komponentide hankimine

Ootused kandidaadile

  • Eelkõige ootame suurt huvi valdkonna vastu ja soovi areneda koos ettevõttega

  • Valdkonnale vastav tehniline kõrgharidus (TalTech, TKTK)

  • Eelnev töökogemus tootmisliinide automaatika- ja elektrisüsteemide projekteerimisest

  • Kasuks tuleb EPLAN kasutamiskogemus

  • Kasuks tuleb kogemus tööstuskontrollerite programmeerimisest

  • Põnevaid ja väljakutsuvaid tootmise automatiseerimise projekte

  • Häid arenguvõimalusi kiirelt kasvavas ettevõttes (koolitused jms)

  • Head töötingimused, asemel töövahendid ja mõnus kontor

  • Konkurentsivõimeline palk ja boonused püstitatud eesmärkide saavutamisel

  • Sporditoetus, ühisüritused

  • Nooruslik kollektiiv, kuhu kuuluvad oma ala tipptegijad

Tööpakkumise number
#801706

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. september 2022
Kuulutus sisestati:
9. august 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem