Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26132

Automaatikainsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Automaatika seadmete ja tootmisliinide iseseisev projekteerimine. Suhtlemine allhankijatega ja klientidega.

Ootused kandidaadile

CAD programmide kasutamisoskus
Iseseisev mõtlemine
Eelnev töö kogemus
Meeskonna töö oskus
Eesti ja Inglise keele oskus

Ettevõte pakub

Piiramatuid arenguvõimalusi
Head töökeskkonda
Sõbralikku rahvusvahelist meeskonda
Vaheldusrikast tööd

Lisainfo

Kasuks tuleb PLC arhitektuuri ja programmeerimise oskus ( Omron, Mitsubishi)

Tööpakkumise number
#26132