Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #144231

Automaatikainsener

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Investeerimisprojektidele automaatikalahenduste väljatöötamine ning elluviimine
  • Uutele seadmetele elektriskeemide loomine ja tööjuhendite koostamine
  • Valveautomaatiku toetamine keerukamates rikke olukordades
  • Lisakohustuseks on automaatikajaoskonna juhataja asendamineviimase äraolekul

Ootused kandidaadile

  • Elektroonika, automaatika või mehhatroonika alane kõrgharidus (või selle omandamine)
  • Põhiteadmised tööstuses kasutatavast automaatikast
  • Kontrollerite programmeerimise oskus ja vastav töökogemus
  • Eesti ja inglise keele valdamine
  • Valmisolek hooajaliselt intensiivseks tööks projektide juurutamisel ja tõsisema avarii korral

Kasuks tuleb
  • Tööstusautomaatika alane töökogemus
  • Töökogemus Siemens PLC-ga (kasutamise oskus)
  • Automaatikainseneri, automaatikasüsteemide korrashoiu ja diagnostika kogemus

Ettevõte pakub

  • Kaasaegsed töövahendid ja töökeskkond
  • Asjatundlikud ja sõbralikud kolleegid
  • Koolitused vastavalt kooskõlastatud isiklikule arenguplaanile
  • Korralik põhipalk +tulemustasu, mis moodustab 10% aasta põhipalgast, jõulupreemia
  • Lisapuhkuse toetus tööstaaži pealt (n. alates 2.tööaastast +üks kuupalk) ja muud kollektiivlepingust tulenevad soodustused
  • Firmasisene karjäärivõimalus

Lisainfo

  • Positsioon allub automaatikaosakonna juhatajale

Tööpakkumise number
#144231

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. märts 2008
Kuulutus sisestati:
12. märts 2008

CVO Technology Recruitment on rahvusvahelise haardega tööjõuturu- ja värbamisteenuseid osutava firma CVO Recruitment Estonia OÜ ärisuund, mis on spetsialiseerunud tehnoloogiavaldkonna professionaalide sihtotsingule ja värbamisele. Tegutseme 7 Kesk- ja Ida-Euroopa riigis.

CVO Technology Recruitment’i kliendiks on Eesti õlleturu liider Saku Õlletehase AS. Saku Õlletehase AS on börsiettevõte, mis tegeleb lahjade alkohoolsete jookide, karastusjookide ja lauavee tootmise, arendamise ja müügiga. Saku Õlletehase AS kuulub Baltic Beverages Holding kontserni, mille omanikeks on 50% Carlsberg Breweries ja 50% Scottish & Newcastle.

Vaata rohkem