Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #142847

Automaatikainsener

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Automaatikasüsteemide arendamine ja tõrgeteta töö tagamine
Investeerimisprojektidele automaatikalahenduste väljatöötamine ning elluviimine
Uutele seadmetele elektriskeemide loomine ja tööjuhendite koostamine
Automaatikajaoskonna juhataja asendamine

Ootused kandidaadile

Elektroonikaalane kõrgharidus (või selle omandamine)
Põhiteadmised tööstuses kasutatavast automaatikast
Arvuti kasutamise ja kontrollerite programmeerimise oskus
Inglise keele oskus

Kasuks tuleb:
Varasem töökogemus tööstusautomaatika ning Siemens PLC’ga
Soov õppida ja ennast arendada
Valmisolek hooajaliselt intensiivseks tööks

Ettevõte pakub

Tulemustele väärilist töötasu
Koolitus- ja arenemisvõimalusi
Kaasaegseid töövahendeid
Asjatundlikke ja sõbralikke kolleege

Tööpakkumise number
#142847

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
14. märts 2008
Kuulutus sisestati:
29. veebruar 2008

Saku Õlletehase AS on Eesti õlleturu liider ja börsiettevõte, mis tegeleb lahjade alkohoolsete jookide, karastusjookide ja lauavee tootmise, arendamise ja müügiga. Saku Õlletehas kuulub Baltic Beverages Holding kontserni, mille omanikeks on 50% Carlsberg Breweries ja 50% Scottish & Newcastle. Ettevõtte puhaskasum oli 2006.aastal 118 mln krooni ja käive 772 mln krooni. Saku Õlletehases töötab täna üle 300 töötaja.

Vaata rohkem