Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #673764

Automaatikainsener

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 26. oktoober 2020
Kuulutus aegub:15. november 2020

Töö kirjeldus

  • Tööstusseadmete korrashoiu (automaatika hoolduse ja remondi) tulemuslik korraldamine töökindluse tagamiseks

  • Tööstusseadmete elektri- ja automaatikasüsteemide korrashoidmine, automaatikaseadmete riketeta, stabiilses ööpäevases töötsüklis hoidmine, süsteemide arendamine ja parendamine

Ootused kandidaadile

  • Tehniline (kõrg)haridus elektroonika või automaatika erialal

  • Kasuks tuleb varasem töökogemus automaatikainsenerina

  • Automaatika/elektroonika jooniste lugemisoskus

  • Heal tasemel eesti ja inglise keele oskus, vene keele oskus tuleb kasuks

  • Täpsus, vastutustundlikkus, meeskonnatöö valmidus

  • Pikaajalist ja stabiilset töösuhet rahvusvahelises ettevõttes

  • Tööalast koolitust

  • Sõbralikku ja toetavat kollektiivi

  • Sõiduhüvitst

Tööpakkumise number
#673764

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. november 2020
Kuulutus sisestati:
26. oktoober 2020

Rahvusvahelisse Tolaram Gruppi kuuluv Horizon Tselluloosi ja Paberi AS (Horizon) on üks juhtivatest pakendipaberi tootjatest maailmas ja suurematest ettevõtetest Eestis, kes ekspordib oma toodangut 74 riiki. Horizon on teinud investeeringuid tootmisse ja puhtama keskkonna loomisse üle 135 miljoni euro. ning pälvinud tunnustamist kui välisinvestor. Ettevõttes töötab 360-liikmeline meeskond. Horizoni on hinnatud AAA (suurepärase) krediidireitinguga ettevõtteks.

Vaata rohkem