Värsked tööpakkumised

Automaatikainsener

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 577782

Tööpakkumise number

577782

Firma nimi peidetud AUTOMAATIKAINSENER

Töö kirjeldus

• Tööstusseadmete korrashoiu (automaatika hoolduse ja remondi)
tulemuslik korraldamine töökindluse tagamiseks
• Tööstusseadmete elektri- ja automaatikasüsteemide korrashoidmine,
automaatikaseadmete riketeta, stabiilses ööpäevases töötsüklis
hoidmine, arendamine ja parendamine

Nõudmised kandidaadile

• Tehniline (kõrg)haridus elektroonika või automaatika erialal
• Töökogemus automaatika insenerina tööstuses vähemalt 2 aastat
• Automaatika/elektroonika jooniste lugemisoskus
• Inglise ja eesti keele oskus, vene keele oskus tuleb kasuks
• Täpsus, vastutustundlikkus, meeskonnatöö valmidus

• Pikaajalist ja stabiilset töösuhet rahvusvahelises ettevõttes
• Tööalast koolitust
• Sõbralikku ja toetavat kollektiivi

Töökoht asub Harjumaal Kehras, 30 minuti kaugusel Tallinna kesklinnast. Vajadusel pakume sõiduhüvitust.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. veebruar 2019
Kuulutus sisestati:
30. jaanuar 2019

Rahvusvahelisse Tolaram Gruppi kuuluv Horizon Tselluloosi ja Paberi AS on tselluloosi ja jõupaberit tootev edukas ettevõte aastakäibega 50 miljonit eurot. Viimase kümne aasta jooksul on ettevõte teinud investeeringuid tootmisse ja puhtama keskkonna loomisse üle 100 miljoni euro ning pälvinud tunnustamist kui välisinvestor. Ettevõte ekspordib kogu oma toodangu enam kui 60 riiki ja on tööandjaks enam kui 400-le inimesele.
Vaata ka www.horizon.ee