Värsked tööpakkumised

Automaatika projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 567983

Tööpakkumise number

567983

Töö kirjeldus

• Riigi Kinnisvara ASi hallatavate objektide valve- ja läbipääsusüsteemide ning hooneautomaatika tsentraalse süsteemi arendamine ja selle hoolduse korraldamine
• süsteemidele ligipääsu halduse korraldamine
• vajalike sideühenduste korraldamine
• monitooringusüsteemi rakendamise korraldamine
• Riigi Kinnisvara ASi valmivate objektide valve- ja läbipääsusüsteemide ning hooneautomaatika vastuvõtmine
• nõrkvoolu- ja automaatikaalaste projektide juhtimine (sh valve- ja videosüsteemid, arvutivõrgud, helindus, hoone automaatika) või osalemine projektides meeskonna liikmena

Nõudmised kandidaadile

• erialane kõrgharidus
• vähemalt 5a erialane töökogemus
• süsteemide kasutuskogemus
• arvutikasutamise oskus heal tasemel
• oskus töötada nii iseseisvalt kui koos meeskonnaga
• autojuhiluba
• isikliku auto kasutamise võimalus

Kasuks tuleb:
• erialase kutsetunnistuse olemasolu

• motiveerivat ja väljakutseid pakkuvat tööd arenevas ettevõttes
• professionaalset ja toetavat meeskonda
• kaasaegseid töötingimusi meeldivas töökeskkonnas
• võimalusi erialasteks täiendkoolitusteks

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. detsember 2018
Kuulutus sisestati:
19. november 2018

Riigi Kinnisvara AS on loodud Eesti riigi kinnisvara tõhusaks haldamiseks. Meie omanik on Eesti riik ja klientideks peamiselt riigiasutused, kellele pakume terviklikku kinnisvarateenust. Meie meeskonnas töötab ligi 240 inimest üle Eesti, esindused asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Jõhvis. Riigi kinnisvaravaldkonna kompetentsikeskusena ootame oma meeskonnaga liituma oma ala tippspetsialiste aga ka neid, kes selleks saada soovivad.