Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #48190

Automaatika projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Automaatika süsteemide projekteerimine ja väljaehitamine
Digitaalautomaatika projekteerimine
Hinnapakkumiste koostamine
Suhtlemine tellijate, tarnijate ja alltöövõtjatega
klientide nõustamine

Ootused kandidaadile

erialased oskused ja haridus
ametialane kompetentsus
eelnev erialane töökogemus
arvutiprogrammide Word ja Excel kasutamine
eesti keele valdamine nii kõnes kui kirjas ning soovitavalt vene, soome ja inglise keele oskus suhtlemistasandil

Isikliku auto kasutamise võimalus on eeliseks

Ettevõte pakub

head palka vastavalt töötulemustele
arenemis- ja täiendamisvõimalust
autokompensatsiooni isikliku auto kasutamisel

Tööpakkumise number
#48190

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. august 2005
Kuulutus sisestati:
18. juuli 2005

AS HIIEKO on 1994. aastal loodud ehituslikke tehnosüsteeme ja automaatikat projekteeriv, paigaldav ja hooldav firma

Vaata rohkem