Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #50056

Automaatika projekteerija õpilane/joonestaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Automaatika ja elektri projektide koostamine/joonestamine.
  • Täitejooniste koostamine.
  • Projektdokumentatsiooni koostamine.
  • Projektijuhtide nõustamine.

Ootused kandidaadile

  • Eelnev projekteerimise kogemus.
  • Joonestamise oskus.
  • Baasteadmised automaatikast, elektrist, ventilatsioonist, jahutusest, jne.
  • Arvuti kasutamise oskus (CAD)

  • Palju huvitavat ja vastutusrikast tööd arenevas ettevõttes.
  • Erialast lisakoolitust ja –väljaõpet.
  • Ametlikku ja konkurentsivõimelist palka.
  • Võimalust osaleda huvitavates projektides.

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • Eelnev projekteerimise/joonestamise kogemus ka muudes valdkondades.
  • Elektriosade projekteerimise pädevus.
  • Autojuhiload.
  • Soov ja tahe teha vajadusel lisatasu eest ületunde.

Tööpakkumise number
#50056

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 4500 €/kuus
Kuulutus aegub:
23. september 2005
Kuulutus sisestati:
23. august 2005

Sisekliima Grupp on moodustunud tehnosüsteemidega tegelevatest ettevõttetest, kes koos soovivad pakkuda kliendile täielikku ja täiuslikku lahendust projekteerimisest hoolduseni.

Sisekliima Hooldus OÜ põhiliseks tegevusalaks on hoonete tehnosüsteemide (ventilatsioon, küte, jahutus, katlamajad, automaatika, elekter jne.) kvaliteetne ja kompleksne väljaehitamine ning hooldamine, monitooring ja remont. Suudame hooldada enamikku Eestis paigaldatud kliimaseadmetest ja -süsteemidest.

Seoses tööde mahu kasvuga otsime oma meeskonda uusi töötajaid.

Vaata rohkem