Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #825787

AUTOMAATIKA KILBI KOOSTAJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime  oma meeskonda kilpide koostajaid, kelle ülesanneteks on  automaatikakilpide komplekteerimine ja koostamine. Kilbi sisemiste ühenduste kontroll

Ootused kandidaadile

  • elektriku või automaatiku kutseharidus
  • elektri- ja automaatikasüsteemide tundmine
  • korrektsus, täpsus, süstemaatilisus ja järjepidevus tööülesannete täitmisel
  • kiire õppimis- ja kohanemisvõime
  • oskus iseseisvalt töötada

Kasuks tuleb

  • vene keele oskus suhtlustasandil
  • eelnev kilbi koostamise töökogemus
  • AutoCADi kasutamise oskus
  • B-kategooria autojuhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd arenevas ettevõttes

  • töökat, professionaalset ning nooruslikku meeskonda

  • õpi- ning arenguvõimalusi

  • stabiilset ja püsivat töösuhet

Tööpakkumise number
#825787