Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #303920

Automaatika juhtkilpide koostaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd automaatika juhtkilpide koostajale 1-3 kuuks, heade töötulemuste korral püsitöö võimalus.

Ootused kandidaadile

Eesti keele oskus, kasuks tuleb inglise keele oskus.
Ootame/eeldame inimeselt erialase kutseoskuse olemasolu.
Töötaja peab oskama lugeda elektrijooniseid.
Peaks olema kokku puutunud tööstusseadmete elektrikilpide koostamisega.
Tundma vajalikke töövahendeid ja töövõtteid.
Olema kokku puutunud elektrikilpide markeerimisega.
Olema teadlik tööohutusest.
Kasuks tuleb ka mehaanikajooniste tundmine (pole peamine)

Varustab töövahenditega ja annab töökitli (muud tööriided peavad olema inimesel endal).
Tööaeg on 8.00-16.30, mille sees on 30 min lõuna.
Töökoht asub Mõigus

Tööpakkumise number
#303920

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö
Brutopalk: 840 €/kuus
Kuulutus aegub:
8. mai 2013
Kuulutus sisestati:
8. aprill 2013

VMP Group on üks juhtivatest Soome personaliteenuste pakkujatest. Ettevõte laiendab pidevalt oma tegevust nii kodumaal kui välismaal, pakkudes laia valikut erinevaid personaliteenuseid; allhange, koolitus, personalirent ja värbamine. Ettevõte on olnud teerajaja tööjõuturgudel alates 1988 aastast. Igal aastal aitame tuhandetel proffessionaalidel erinevatel erialadel tööd leida. Tegutseme Soomes, Rootsis, Eestis ning Rumeenias. VMP – Tööelu jõuvaru

Vaata rohkem