Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199339

Automaatika ekspert

CVKeskus.ee klient
Narva, Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Automaatika eksperdina täidad järgmiseid vastutusrikkaid tööülesandeid:

  • koordineerid Enetit-280 automaatikasüsteemi väljatöötamise protsessi
  • osaled projektimeeskonna esindajana uue tehase automaatikasüsteemide kujundamisprotsessis
  • kontrollid projekteerimisfaasis projektdokumentatsiooni nõuetekohasust ja projektülesandele vastavust
  • teostad ehitustegevuse ajal automaatikasüsteemide installeerimise järelvalvet
  • koordineerid tehase kasutuselevõtu ajal nimetatud süsteemide juurutamise protsessi ja osaled selles
  • koolitad välja uue tehase automaatikasüsteemide käidu ja hoolduse eest vastutavad spetsialistid

Nõudmised kandidaadile

Me otsime just Sind, kui:

  • omad erialast kõrgharidust ja vähemalt paariaastast töökogemust sarnases valdkonnas
  • oled osalenud tootmisettevõtte automaatikasüsteemi projekteerimisel ja/või juurutamisel
  • sead endale kõrged eesmärgid ja saavutad need ka pingelistes situatsioonides
  • Sind iseloomustab täpsus ja korrektsus
  • oled hea suhtleja
  • valdad vabalt nii eesti, vene kui inglise keelt

  • osaleda uue, modernse, terves maailmas unikaalse tehnoloogiaga tehase püstitamisel
  • teha koostööd erinevate rahvusvaheliste konsultantide ja tarnijatega
  • jätkata vastastikusel kokkuleppel tehase valmimise järgselt tööd Narva Õlitööstuses või osaleda samalaadsetes projektides Eestis ja välismaal

Tööpakkumise number
#199339

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
20. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
8. juuni 2010

Eesti Energia on integreeritud väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume oma klientidele energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme kõigis kolmes Balti riigis, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Narva Õlitööstus on Eesti Energia tootmisallüksus, kus toodame põlevkivist põlevkiviõli. Õlitööstuse käivitatud Enefit-280 projekti raames ehitame uut kaasaegset tootmiskompleksi koos esimese astme järeltöötluse ja põhiprotsessi kõrvalproduktina tekkiva soojusenergia ärakasutamisega elektrienergia tootmiseks.

Vaata rohkem