Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199339

Automaatika ekspert

CVKeskus.ee klient
Narva, Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Automaatika eksperdina täidad järgmiseid vastutusrikkaid tööülesandeid:

  • koordineerid Enetit-280 automaatikasüsteemi väljatöötamise protsessi
  • osaled projektimeeskonna esindajana uue tehase automaatikasüsteemide kujundamisprotsessis
  • kontrollid projekteerimisfaasis projektdokumentatsiooni nõuetekohasust ja projektülesandele vastavust
  • teostad ehitustegevuse ajal automaatikasüsteemide installeerimise järelvalvet
  • koordineerid tehase kasutuselevõtu ajal nimetatud süsteemide juurutamise protsessi ja osaled selles
  • koolitad välja uue tehase automaatikasüsteemide käidu ja hoolduse eest vastutavad spetsialistid

Ootused kandidaadile

Me otsime just Sind, kui:

  • omad erialast kõrgharidust ja vähemalt paariaastast töökogemust sarnases valdkonnas
  • oled osalenud tootmisettevõtte automaatikasüsteemi projekteerimisel ja/või juurutamisel
  • sead endale kõrged eesmärgid ja saavutad need ka pingelistes situatsioonides
  • Sind iseloomustab täpsus ja korrektsus
  • oled hea suhtleja
  • valdad vabalt nii eesti, vene kui inglise keelt

  • osaleda uue, modernse, terves maailmas unikaalse tehnoloogiaga tehase püstitamisel
  • teha koostööd erinevate rahvusvaheliste konsultantide ja tarnijatega
  • jätkata vastastikusel kokkuleppel tehase valmimise järgselt tööd Narva Õlitööstuses või osaleda samalaadsetes projektides Eestis ja välismaal

Tööpakkumise number
#199339