Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60515

Automaatik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

AS Tallinna Külmhoone otsib jäätisevabrikusse automaatikut kelle ülesandeks on:

  • jäätise tootmisliinide automaatikasüsteemide korrasoleku tagamine
  • pneumaatikasüsteemide korrashoiu tagamine
  • elektrikute juhendamine
  • kasutusel olevate kontrollerite korrashoid

Ootused kandidaadile

Eeldame:

  • Erialast elektrilist haridust
  • Head tehnilist taipu
  • Otsustusvõimet
  • Pingetaluvust
  • vene keele oskus suhtlustasandil
  • kasuks tuleb inglise keele oskus

Ettevõte pakub

  • Stabiilset töösuhet
  • Tööle vastavat tasu
  • Kaasaegset töökeskkonda
  • Abiks kogenud eletrikud

Lisainfo

  • Täiendavatele küsimustele saate vastused telefonil 605 7766

Tööpakkumise number
#60515

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. veebruar 2006
Kuulutus sisestati:
17. veebruar 2006

Tallinna Külmhoone missiooniks on pakkuda laia jäätise sortimenti, mõeldes eelkõige kvaliteeti hindavale kodumaisele tarbijale.

Vaata rohkem

Automaatik