Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #179024

Automaatik-seadistaja

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Automaatikaseadmete hooldus ja remont
  • Seadmete monteerimine, installeerimine ja demonteerimine
  • Seadmete juhtkilpide perioodiliste kontrollide teostamine

Ootused kandidaadile

  • Automaatikaalane kõrg- või keskeriharidus
  • Kontrollerite juhtprogrammide- ja visualiseerimisprogrammide kasutusoskus
  • Sagedusmuundurite tööpõhimõtete tundmine
  • Hea suhtlemisoskus, pingetaluvus ja planeerimisvõime
  • Arvutikasutusoskus ning eesti- ja inglise keele oskus heal tasemel

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja vastutusrikast tööd
  • Konkurentsivõimelist töötasu
  • Eneseteostamise võimalust
  • Arenemis- ja koolitusvõimalusi
  • Sportimisvõimalusi ja palju teisi omatöötaja soodustusi

Lisainfo

Töökoht asub Laeva tehases, Laeva vallas Tartumaal.
CV-le lisa kindlasti motivatsioonikiri ja palgasoov!

Tööpakkumise number
#179024