Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #180273

Automaatik-seadistaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- regulaarne tootmisseadmete hoolduse teostamine
- tehniliste probleemide lahendamine
- seadmete paigaldamine, seadistamine ja remont
- elektritööde teostamine

Ootused kandidaadile

- tehniline eriharidus
- vähemalt 3 aastane töökogemus tootmisseadmete hoolduse ja /või remondi alal
- elektri - ja automaatikaalased teadmised
- iseseisev, täpne ja õppimisvõimeline
- hea pingetaluvus
- hea meeskonnaliige
- arvutioskus, vähemalt MS Office kasutamisoskus
- vene, inglise ja /või soome keele oskus

- Huvitavat tööd suures ja arenevas rahvusvahelises ettevõttes
- Konkurentsivõimelist töötasu
- Ettevõttepoolseid soodustusi
- Kaasaegset töökeskkonda ja toredat meeskonda

Tööpakkumise number
#180273

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
5. juuli 2009
Kuulutus sisestati:
22. juuni 2009

Fazer Eesti AS on asutatud 1993.a. ning kuulub rahvusvahelise kontserni OY Karl Fazer AB koosseisu. Ettevõtte eesmärgiks on pakkuda toitlustusteenust, pagaritooteid ja maiustusi, mis pakuvad kliendile lisaväärtust maitseelamuse, värskuse, tervislikkuse ja kõrgetasemelise teeninduse näol. Fazeri tegevusalade hulka kuulub kolm tegevusala: Fazer Amica, Fazer Pagarid ja Fazer Maiustused.

Vaata rohkem