Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #180273

Automaatik-seadistaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- regulaarne tootmisseadmete hoolduse teostamine
- tehniliste probleemide lahendamine
- seadmete paigaldamine, seadistamine ja remont
- elektritööde teostamine

Ootused kandidaadile

- tehniline eriharidus
- vähemalt 3 aastane töökogemus tootmisseadmete hoolduse ja /või remondi alal
- elektri - ja automaatikaalased teadmised
- iseseisev, täpne ja õppimisvõimeline
- hea pingetaluvus
- hea meeskonnaliige
- arvutioskus, vähemalt MS Office kasutamisoskus
- vene, inglise ja /või soome keele oskus

- Huvitavat tööd suures ja arenevas rahvusvahelises ettevõttes
- Konkurentsivõimelist töötasu
- Ettevõttepoolseid soodustusi
- Kaasaegset töökeskkonda ja toredat meeskonda

Tööpakkumise number
#180273