Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #729855

AUTOMAATIK

CVKeskus.ee klient
Saaremaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tehnika osakonna liikmena on sinu ülesanded:

  • olemasolevate tehnoloogiliste seadmete õigeaegne remont ja hooldus;
  • seadmete remondiks vajaminevate automaatikaosade vajadusest teavitamine;
  • teostatud tööde dokumenteerimine;
  • ettevõtte põhitegevuse, tootmise toetamine.

Ootused kandidaadile

  • tehniline taibukus;
  • tööstuselektriseadmete valdkonna tundmine;
  • hea suhtlemis- ja väljendusoskus;
  • oskad oma aega ning töid hästi planeerida ja korraldada;
  • valdad lisaks eesti keelele ka suhtlustasandil inglise keelt;
  • kiire õppimisvõimega;
  • arvuti ja erinevate tarkvarade kasutamine ei valmista sulle raskusi.

Kasuks tuleb:

  • varasem tehnikaalane töökogemus;
  • vene keele oskus.

Ettevõte pakub

  • ettevõtte töötaja soodustusi;

  • toredaid kolleege ja meeldivat töökeskkonda;

  • erialast enesetäiendust;

  • enesearengu võimalusi;

  • tööd graafiku alusel.

Tööpakkumise number
#729855
AUTOMAATIK